co ostatnio przeczytałem

postanowiłem jakoś publicznie rozliczać się z przeczytanych książek, notując co uznałem w nich za wartościowe. a zatem zacznijmy. w ciągu ostatnich dwóch tygodni udało mi się przeczytać:

'how google tests software' - świetna książka dla wszystkich, którzy zajmują się w programowaniem, optymalizacją procesów albo wręcz rozwojem swojej firmy - pokazuje jak ważne jest szybkie otrzymywanie feedbacku od użytkowników i jak trudno zbudować od podstaw cały system kontroli poprawności. z drugiej strony to co Google dzisiaj buduje i przebudowuje rzuca na kolana - są w tym mistrzami.

'the elements of networking style' - klasyczna książka (podobno), napisana bardzo trudnym językiem - specyficznym. warto przeczytać, żeby mieć za sobą, ale nic szczególnego mnie w tej pozycji niestety nie urzekło.

'what if: serious scientific answers to absurd hypothetical questions' - świetna książka autora blogu xkcd.com. polecam!

dodatkowo, odnalazłem świetną stronę sprzedającą naklejki - stickermule.com. w tym miejscu wypada też polecić nasz rodzimy startup produkujący dowolne wzory na koszulkach - teetbee.com.